Ученици Карловачке гимназије освојили путовања по Европи

поставио/ла Karlovacka gimnazija 13.10.2017. 10:02
У оквиру конкурса Move2Learn, Learn2Move и поводом 30 година постојања Erasmus+ програма, ученици Карловачке гимназије освојили су путовања у Мадрид  (Шпанија) за eTwinning пројекат TESLA, путовање у Штокхолм (Шведска) за пројекат 21st century: Web2tools, у Сан Торини (Грчка) за пројекат Heal the World као и у Лисабон (Португал) за пројекат Amazing Africa.

Move2Learn, Learn2Move је иницијатива којом се 5000 ученика из Европе, узраста од 16 до 19 година шаљу на путовања по Европи.

Честитамо награђеним ученицима, а то су: Миа Радишић II4, Мила Поповић II1, Катарина Ракић II4, Сандра Мариновић II4, Александра Вулановић II2, Тамара Фодор III5, Милица Фрљановић III5, Ана Мирић III4, Милица Николић III4, Александра Мандић III5, Дуња Јовелић III5, Хелена Савић III2, Данко Гаврић III2, Ивана Катанчевић III3, Катарина Чокрлић III3, Марија Јербић III3, Нина Ђуровић III4, Оливера Шовљански III2, Симона Драгаш III1

проф. математике и информатике Бранка Ранисављевић