ШТА ЗНАШ О ЗДРАВЉУ

поставио/ла Karlovacka gimnazija 25.04.2016. 04:18   [ ажурирано 25.04.2016. 04:18 ]
Прво место на квизу „Шта знаш о здрављу”, на којем су учествовали ученици другог разреда Карловачке гимназије, освојила је Ивана Динић, ученица II3, друго место Лорена Тормаши, ученица II2, а треће место припало је Александри Ревес, ученици II5 одељења.
Теоријска питања за овај квиз састављала је и оценила професорка биологије Душица Бегојев у сарадњи са Цревним крстом из Сремских Карловаца.
Ивана Динић представљала је Карловачку гимназију на Покрајинској смотри „Шта знаш о здрављу”, која је одржана 15. априла 2016. године на СПЕНС-у, у Новом Саду, где су учествовали ученици из укупно двадесет четири општине. Ивана је заједно са ученицима Средње медицинске школе из Сенте освојила друго место.
За све ученике Црвени крст из Сремских Карловаца обезбедио је поклоне који ће им бити уручени 15. маја 2016. године.

Д.