Предавање о дигиталном насиљу

поставио/ла Karlovacka gimnazija 15.02.2015. 09:41
    У понедељак 02.02.2015. године  у свечаној сали Карловачке гимназије одржано је предавање за ученике ''Улога школе у превенцији и заустављању дигиталног насиља''. Предавању су учествовали сви ученици првог разреда  (149 ученика), одељењске старешине, стручни сарадници педагог и психолог школе.
    Циљ предавања је упознавање ученика са предностима и манама друштвених  или социјалних мрежа које су данас најпопуларнији вид интернет комуникације.
    Исто предавање је одржано у среду 4.02.2015. године за све ученике трећег разреда, њихове разредне старешине, наставнике и стручне сараднике из школе.
    Предавање за ученике и наставнике је одржао Горан Јовишић, професор информатике, члан школског тима за безбедност.