Освојено треће место на такмичењу из  области туризма

поставио/ла Karlovacka gimnazija 06.05.2018. 02:56   [ ажурирано 06.05.2018. 02:58 ]
Ученици IV4 разреда  Весна Виловски и Душан Стојковић освојили су треће место на такмичењу посвећеном креирању сувенира и покретању бизниса.
Такмичене за ученике средњих стручних школа и гимназија Србије из области туризма, на тему ’’Сувенири – промоција туризма и симболи локалних идентитета’’ одржано је 25. април 2018. године у организацији Факултета за туристички и хотелијерски менаџмент Универзитет Сингидунум у Новом Саду и уз подршку Туристичке организације Србије.

Наши ученици су освојили вредну награду а то је попуст за плаћање школарине управо на овом факултету и ослобођени су пријемног испита (прво и друго место је освојило путовање у иностранство),

Честитамо нашим вредним и креативним ученицима који желе да се професионално баве туризмологијом и ИТ технологијама.
Наша школа је имала још један тим ученика из III разреда на овом такмичењу, иако нису награђени честитамо и њима на жељи и храбости да се упусте у креирање бизнис плана.

Ментор нашим ученицима је Горан Јовишић, професор информатике