Освојене награде за међународне eTwinning+ пројекте

поставио/ла Karlovacka gimnazija 10.09.2017. 06:44

Освојене награде за међународне eTwinning+ пројекте

Међународни еTwinning+ пројекти, у којима је Карловачка гимназија била главни координатор и оснивач пројеката, освојили су укупно 6 награда, по 3 Националне ознаке квалитета као и 3 Ученичке ознаке квалитета од стране Фондације Темпус као пројекти високог квалитета и доприноса едукацији. Сваки од пројеката је био специфичан на свој начин и унапредио је и побољшао наставни процес.

Пројекти су :

1. Т.E.S.L.A - посвећен нашем великом научнику Николи Тесли који је обухватао низ најновијих IKT алата. Сарадња се одвијала са 44 школе из Турске и Македоније.

2. 21ST CENTURY : WEB2TOOLS - пројекат је обухватао најновије информационе програме који се користе у настави. У пројекту су учествовале школе из Словачке, Македоније и Турске.

3. Back to Nature - пројекат је посвећен природи и њеном очувању, како животиња тако и биљака, у пројекту су учествовале школе широм Европе.

Хвала нашим ђацима из следећих разредa: II1, II2, II3, II4, III3-1, III2, III3, III4, III-5 и IV6 на труду и залагању.

проф.математике и информатике
Бранка Ранисављевић