НАГРАДЕ 10. КОНКУРСА „ФИЛИП ФРАНЦУСКИ”

поставио/ла Karlovacka gimnazija 09.06.2016. 14:50   [ ажурирано 12.06.2016. 15:29 ]

Жири 10. литерарног конкурса „Филип Француски” на заседању у Карловачкој гимназији, 8. јуна 2016, донео је следећу одлуку о наградама:

ПРВО место освојила је прича ПЧЕЛА ауторке Тамаре Радовановић, ученице II3 одељења Карловачке гимназије;

ДРУГУ награду додељује причи ОСВЕТА аутора Душана Цветковића, ученика II1 одељења Гимназије „Свети Сава” у Београду, и причи ЗА ВЕЧНОСТ ауторке Сање Тасић, ученице IIЛТ одељења Средње школе за дизајн „Богдан Шупут” у Новом Саду;

ТРЕЋЕ место припада причи с насловом НОВИ ЖИВОТ аутора Николе Петровића, ученика II2 одељења Четврте гимназије у Београду.

Жири ЧЕСТИТА свим награђеним ученицима за сјајне кратке приче у области епске и научне фантастике!

Награде, које обезбеђује Издавачка кућа „Весели четвртак” – комплети књига и стрипова – биће уручене на завршној свечаности у Карловачкој гимназији, у среду, 15. јуна 2016, у 18 сати.

Сандра Урбан, председница жирија