Најлепше жеље Карловачкој гимназији за 225. рођендан

поставио/ла Karlovacka gimnazija 28.10.2016. 03:17   [ ажурирано 30.10.2016. 16:43 ]
    На иницијативу Мериме Аранитовић, професорице српског језика, Тим за маркетинг је покренуо акцију - ШТА БИСТЕ ПОЖЕЛЕЛИ КАРЛОВАЧКОЈ ГИМНАЗИЈИ ЗА РОЂЕНДАН. Акцији су се одазвали многи бивши ученици школе. Поделили су са нама успомене из гимназијског доба, и пожелели својој школи много тога лепог у наредним годинама. Овом акцијом желимо да вам представимо ко је то од оних које сигурно знате из неке сфере јавног живота, похађао Карловачку, шта се све након ове школе може студирати, којим се све пословима баве они који су не тако давно завршили своје школовање. Акција ће трајати и након 1. новембра, Дана школе. И даље ћемо вам представљати све оне који желе да кажу нешто о себи и о својим гимназијским данима. У наредном периоду објавићемо и фотографије и приче професора који раде или су радили у Карловачкој, а уједно су били и њени ученици. На линку карловачки ђаци можете видети албум са фотографијама оних који су до сада послали своје честитке.

Пратите хаштаг #Карловачка_гимназија_225 и будите у току са дешавањима у вези са прославом Дана школе.

М.А.