Гимназија отворила врата будућим ђацима

поставио/ла Karlovacka gimnazija 14.12.2016. 05:15

У  петак, 9. децембра 2016.године, Карловачка гимназија је са посебним  задовољством отворила врата драгим гостима, ученицима осмих разреда основних школа, њиховим родитељима и наставницима. Био је то посебан дан за оне који маштају да постану карловачки ђаци, али и за ученике који су извели програм добродошлице. Певало се, играло, рецитовало на свим језицима које учимо у  гимназији. Добре вибрације осетили су сви, без обзира да ли разумеју речи песама на кинеском, поеме на енглеском или сентенце на латинском језику. Скечевима  на шпанском и италијанском језику смејали смо се углас, зато што је смех универзалан , а наша Карловачка сваког “зарази” својом позитивном енергијом. Дружење је настављено у Спомен-библиотеци, где су директор и професори одговарали на питања у вези са пријемним испитом, припремном наставом и другим питањима која су постављали наши гости. Растали смо се у добром расположењу - осмаци мотивисани да дају све од себе да постану карловачки ђаци, а домаћини задовољни интересовањем. Овим поводом врата гимназије отворићемо још једном, с пролећа, на обострано задовољство!