eTwinning пројекат "Sunflowers in Starry Night"

поставио/ла Karlovacka gimnazija 07.06.2018. 11:30
Инспирисан сликаром Ван Гогом и његовим уметничким делима у току другог полугодишта  је основан и реализован eTwinning пројекат "Sunflowers in Starry Night". Пројекат је основала наша школа заједно са школом Kırkagac Atatürk Secondary School из Турске. У пројекту су се користили најновији информатички алати за упитнике, огласне табле, колаже као и за презентације и е-књиге. Такође је и креирана 3-д галерија новонасталих дела , а и наша школа је приказана у Ван Гоговом стилу. Основни циљ пројекта је развијање маштовитости и креативности код ученика затим приближавање најпознатијих уметничких дела ученицима те мултидисциплинарни приступ повезивања предмета ликовне културе, математике, биологије, информатике, физике итд. У пројекту су учествовали ученици I2 разреда.

проф.математике и информатике Бранка Ранисављевић