eTwinning пројекат - Around the world in 80 days

поставио/ла Karlovacka gimnazija 08.11.2017. 03:17   [ ажурирано 08.11.2017. 04:13 ]
Пројекат Around the world in 80 days je обухватио 14 школа из Португала, Шпаније, Грузије, Туниса, Украјине, Молдавије, Турске,
Литваније, Грчке, Финске, Словачке, Пољске и Србије. Циљ пројекта је ширење мултикултуралности и упознавање саприродним ресурсима држава учесница. Пројекат је трајао 80 дана, као у роману Жила Верна. Реализован је креирањем онлине огласних табли тј.приказивањем и разменом рецепата националних кухиња, представљањем уметничких дела израђених од песка, креирањем онлајн разгледница, израдом онлајн пузли, представљањем традиционалних песама, разменом папирних разгледница. У пројекту су учествовали ученици I1, I2, I3 и I4 разреда.

проф. математике и
информатике Бранка