ДАН ПЛАНЕТЕ ЗЕМЉЕ, 22.04.2015.

поставио/ла Karlovacka gimnazija 26.04.2015. 11:45   [ ажурирано 06.05.2015. 13:43 ]
Двадесет други април је Светски дан планете Земље. У нашој школи обележили су га ученици друге године и професорка биологије Луциа Пена садњом зачинског и лековитог биља.

Такође, ученици I1, I2, I3, I4, I5 одељења (проф. Бранка Ранисављевић) су правили онлајн огласне табле посвећене Светском дану планете Земље и тако обележили овај дан. Можете их погледати на следећим линковима.

Ученици другог и трећег разреда су својим радовима, предметима направљеним од употребљене тетрапак амбалаже, учествовали на конкурсу Еко-пакет. Резултате конкурса очекујемо у мају, а ментори ученицима су професорке биологије Пена Луциа и Душица Бегојев.